Mokytojų sąrašas 


Nr.

Vardas, pavardė

Įgyta kvalifikacinė kategorija (mokomieji dalykai)

Auklėjamoji klasė

1.

Dalė Packevičienė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

8


2.

Sandra Venciūtė


Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

9,10


3.

Jurgita Mučekienė


Anglų kalbos vyr. mokytoja


5


4.

Dalia Pėstininkaitė

Rusų kalbos vyr. mokytoja

 

 

5.

Angelė Degutienė

Kūno kultūros vyr. mokytoja

Etikos mokytoja




6.

Regina Apolianskaitė

Matematikos mokytoja metodininkė

Ekonomikos mokytoja metodininkė

 

7.

Vita Žiūkienė

Istorijos vyr. mokytoja

Pilietiškumo pagrindų vyr. mokytoja

7

8.

Laima Pyragienė


Geografijos vyr. mokytoja

 

9.

Regina Žvirblienė

Fizikos vyr. mokytoja

Gamtos ir žmogaus vyr. mokytoja

Žmogaus saugos vyr. mokytoja

6

10.

Antanina Jasukaitienė


Pradinių klasių vyr. mokytoja

Priešmokyklinis

ugdymas 


11.

Algis Gudauskas

Chemijos mokytojas metodininkas

Biologijos mokytojas




 

12.

Vilija Vilkaitienė

Muzikos vyr. mokytoja

 

13.

Jurgita Spūdienė

Tikybos mokytoja

 

14.

Gitana Rutkauskienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

1, 2

15.

Daina Kandrotienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

socialinė pedagogė

3, 4

16.

Daiva Laukaitienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

 

17.

Birutė Malinauskaitė


Dailės mokytoja

 

18.

Genė Gečienė

Informacinių technologijų mokytoja
metodininkė

 

19.

Vilma Glaveckienė

Technologijų vyr. mokytoja

 

 

 

 

Mokytojų sąrašas 


Nr.

Vardas, pavardė

Įgyta kvalifikacinė kategorija (mokomieji dalykai)

Auklėjamoji klasė

1.

Dalė Packevičienė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

8


2.

Sandra Venciūtė


Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

9,10


3.

Jurgita Mučekienė


Anglų kalbos vyr. mokytoja


5


4.

Dalia Pėstininkaitė

Rusų kalbos vyr. mokytoja

 

 

5.

Angelė Degutienė

Kūno kultūros vyr. mokytoja

Etikos mokytoja




6.

Regina Apolianskaitė

Matematikos mokytoja metodininkė

Ekonomikos mokytoja metodininkė

 

7.

Vita Žiūkienė

Istorijos vyr. mokytoja

Pilietiškumo pagrindų vyr. mokytoja

7

8.

Laima Pyragienė


Geografijos vyr. mokytoja

 

9.

Regina Žvirblienė

Fizikos vyr. mokytoja

Gamtos ir žmogaus vyr. mokytoja

Žmogaus saugos vyr. mokytoja

6

10.

Antanina Jasukaitienė


Pradinių klasių vyr. mokytoja

Priešmokyklinis

ugdymas 


11.

Algis Gudauskas

Chemijos mokytojas metodininkas

Biologijos mokytojas




 

12.

Vilija Vilkaitienė

Muzikos vyr. mokytoja

 

13.

Jurgita Spūdienė

Tikybos mokytoja

 

14.

Gitana Rutkauskienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

1, 2

15.

Daina Kandrotienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

socialinė pedagogė

3, 4

16.

Daiva Laukaitienė

Pradinių klasių vyr. mokytoja

 

17.

Birutė Malinauskaitė


Dailės mokytoja

 

18.

Genė Gečienė

Informacinių technologijų mokytoja
metodininkė

 

19.

Vilma Glaveckienė

Technologijų vyr. mokytoja

 

 

 

© Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.